Sulardaki Tarım iİaçlarını Yok Etme, Bakterilerden Arındırma – Aqua Serisi Triovita

Triovita Suda Arındırma – Aqua Serisi Triovita

Günümüzün yaşam koşullarında, kullanım sularımızda bulunan bakterilerin dayanıklılıkları ve de çeşitleri, yanlış antibiyotik, yanlış – eksik mücadele gibi nedenlerle her geçen gün daha da artmaktadır.

Bakterilerin yanı sıra, tarımdan temizliğe kadar, yaşamın her adımında kullanılan kimyasalların, ve çevre kirliliği sonucu oluşan zararlı maddelerin yeraltı sularına sızarak içme sularına karışmasının da hastalıklara yol açtığı bilinmektedir.

Mikrosay, bu soruna bir çözüm olarak sudaki bakterileri öldürüp, kokuları gideren, tarım ilaçlarını  ve PAH.ları %80 lere varan oranda yok eden Triovita Aqua Serisi Su Temizleme Sistemlerini geliştirmiştir.

Tamamen Türkiye’de yerli yapım olarak üretilmekte olan Triovita, doğadaki en güçlü ve en etkili doğal dezenfektan olan, aktif oksijen olarak da bilinen ozonu üretmektedir. Aktif oksijen, 3 atomlu oksijendir ve bu 3 oksijenli molekül, istenmeyen kokuların giderilmesi, bakteri, virüs ve mikroorganizmaların parçalanarak yok edilmesi görevini yerine getirerek bulunduğu ortamı, suyu ve sudaki meyve sebzeleri temizler ve 15 – 90 dakika içinde bir oksijenini kaybederek orijinali olan oksijene dönüşür. Kimyasal atığı, zararlı kalıntısı yoktur.

Triovita Aqua Serisi ile bakterilerden ve pestisitlerden arınmış, güvenli, sağlıklı bakterilerden arınmış, kaliteli su elde edilir. Sebzeler, meyveler, güvenle tüketilir.

Triovita Aqua Serisi Su Temizleme Sistemleri, hayatımızın her alanında rahatlıkla kullanabileceğimiz bir üründür.  Evler, Oteller, Restoranlar, Hastaneler, Tarım, Hayvan çiftlikleri, Yemek Şirketleri, Ofis ve Çalışma Ortamları, Kullanım Suları, kullanım alanlarından birkaç örnektir.