Bakterilerden, Kokulardan Arınmış Kaliteli, Sağlıklı Hava -Mini Tip Triovita

Günümüzün yaşam koşullarında zamanımızın büyük çoğunluğunu ev, ofis ve ulaşım araçları gibi kapalı ortamlarda geçirmekteyiz.

Kapalı ortamlardaki hava kirliliğinin dışarıdaki havadan çok daha fazla olması, soluduğumuz havanın kalitesini düşürmekte ve pek çok hastalığa yol açmaktadır.

Mikrosay, bu soruna bir çözüm olarak bakterileri öldürüp, tuvalet, is, yemek kokuları ve sigara dumanını yok ederek  soluduğumuz havanın kalitesini arttıran Triovita; Hava Temizleme Sistemlerini geliştirmiştir.

Tamamen Türkiye’de yerli yapım olarak üretilmekte olan Triovita, doğadaki en güçlü ve en etkili doğal dezenfektan olan, aktif oksijen olarak da bilinen ozonu üretmektedir. Aktif oksijen, 3 atomlu oksijendir ve bu 3 oksijenli molekül, istenmeyen kokuların giderilmesi, bakteri, virüs ve mikroorganizmaların parçalanarak yok edilmesi görevini yerine getirerek bulunduğu ortamı temizler ve 15 – 90 dakika içinde bir oksijenini kaybederek orijinali olan oksijene dönüşür. Kimyasal atığı, zararlı kalıntısı yoktur.

 

Triovita hayatımızın her alanında rahatlıkla kullanabileceğimiz bir üründür.  Evler, Oteller, Restoranlar, Hastaneler, Tarım, Hayvancılık, Yemek Şirketleri, Ofis ve Çalışma Ortamları, Toplu Taşımacılık, Araçlar, Yatlar, Sular ve birçokları gibi.

Triovita Çalışma Prensibi

  

 

Triovita Hava Temizleme Sistemleri, içerisinden geçen havadaki oksijeni ayrıştırır. Ayrıştırılan oksijen, diğer oksijen molekülü ile birleşerek üç atomlu Aktif Oksijeni ( Ozon) oluşturur. Fan yardımı ile tüm ortama verilen aktif oksijen ( Ozon), güçlü ve oksitleyici özelliği ile ortam havasını koku ve bakterilerden arındırır, dezenfekte eder.

Aktif Oksijen (Ozon) ortam sıcaklığına bağlı olarak 15 – 90 Dakika içerisinde yeniden oksijene dönüşür.

 

Triovita Hava Temizleme Sistemlerinin Mini ve Herkül Serisi modelleri vardır.

Ayarlanabilir Buton, Uzaktan kumanda, Zaman Ayarlı Açma / Kapama butonu modellerde opsiyon ya da standart olarak bulunabilen özelliklerdir.

Kullanmakta olduğunuz model, kullanım kılavuzundan farklılıklar gösterebilir. Böyle bir durumda lütfen imalatçı firma Mikrosay ile temas kurunuz.

 

Bulunduğu Ortama Sağladığı Faydalar

 Laboratuvar testlerinde de onaylandığı gibi, Aktif Oksijenin ( Ozonun), kuvvetli bir oksidan olması, ortamdaki havanın bakteri, virüs, mikroorganizmalardan ve istenmeyen kokulardan arındırılmasını sağlamaktadır.  Hastanelerde, ameliyathanelerde dezenfeksiyon amaçlı kullanılmaktadır.

  • Doğal olan en güçlü dezenfektandır. Dezenfekte etme oranı klordan daha fazladır.
  • Triovita’nın ürettiği aktif oksijen, havada ve suda e-coli, tüberküloz, koliform ..gibi bakteri, koku, küf, mantar gibi gözle görülemeyen moleküllerin yok olmasına neden olur. Salgın hastalıkların yayılmasını engeller.
  • Çevre dostudur, herhangi bir kimyasal içermez, geride kalıntı bırakmaz. 15- 90 Dakika sonunda yeniden oksijene dönüşür.
  • Bakteri, küf, spor, mikrop ve mantarları anında okside eder. Havadan üreyen bakteri (airborne bacteria ) oluşumunu engeller.
  • Gıdalarda kullanımı güvenlidir, depolanmaz, yerinde üretilir, depolama maliyeti yoktur.
  • Gözle göremediğimiz zararlı maddelerle yüzeyde biriken bakterileri, mikropları yok eder.
  • Hijyenik (temiz), hızlı ve etkili, güçlü ve güvenilir kuvvetli bir oksitleyicidir.
  • Ortamdaki, sigara, yemek, evcil hayvan, banyo, tuvalet, çöp, boya, is gibi istenmeyen kokuları yok eder. Kapalı ortamlardaki ağır havayı yok etmede tek çözümdür.
  • Sigara dumanını yok eder.