Elektronik Sistemlerde iddalıyız.

Mikrosay, 1987 ‘den beri, teknoloji kullanıcısı olmak yerine, teknoloji üretimi ve geliştirilmesinde söz sahibi olmayı tercih etmiş bir kuruluştur.

Endustrinin değişik alanlarındaki müşterilerimize, global ölçekte rekabet üstünlüğü sağlayacak kalitede elektronik tasarım ve üretim, endüstriyel otomasyon ve yazılım, proje ve kaynak yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

Tasarım grubumuz, müşteri isteklerine uygun olarak embedded mikroişlemcili devre tasarımlarından parmak izi uygulamalarına, Akıllı Kart uygulamalarından Gps- Gprs uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Tasarlanan ürünlerin üretilebilir, test edilebilir ve kolay kullanilabilir olması, Ar- Ge birimimizin deneyimlerini elektronik tasarim ve malzeme seçimine uygulaması, üretim birimimizin de özenli çalışarak kaliteli üretimler yapması ile mümkün olmaktadır.

Kuruluşumuz, tasarım ve üretimin yanı sıra, yazılım konusunda da ‘ Teknolojik lider’ lik yapmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek gerçek zamanlı Scada programı olan Teos, Tubitak – Tideb desteği ile geliştirilmiş, üretim sektörüne yönelik zengin bir referans listesine sahip olunmuştur. Endüstriyel otomasyon, elektrik, gaz, su , enerji dağıtım scada yazılımları örnek olarak verilebilir.

Endüstriyel otomasyon uygulamalarının yanısıra, database tabanlı uygulamalar üzerinde de uzmanlaşılmış, akıllı kart uygulamaları, parmak izi uygulamaları, Dış Ticaret Şirketlerindeki gümrük çıkış faturalamaları ve KDV iadesi programları birbirini izleyen programlar olarak, pek çok referans yaratmışlardır.