Deneyimli Kadromuz tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Triovita Hava ve Su temizleme Sistemleri, yirmi beş yılı aşkın tecrübesiyle yazılım, elektronik ve AR-GE alanlarında faaliyet gösteren Mikrosay Yazılım ve Elektronik, Enerji  A.Ş. tarafından aktif oksijen ( Ozon ) teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.

Tüm çalışan arkadaşlarımızın uyumlu birlikteliği ile taşınan ‘Teknolojide Liderlik’ vizyonu ile, MİKROSAY, her türlü endüstriyel sektör için ‘TOPLAM ÇÖZÜM ÜRETİCİSİ‘ durumundadır.

Ekibimiz deneyimli Ar-Ge departmanı, Üretim departmanı ve Logistik ve İdari kadrodan oluşmaktadır.Ar-Ge departmanında deneyimli mühendisler  ve teknikerler,  tüm dünyadaki elektronik sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte, tasarım ve geliştirmelerini en son teknolojiye göre gerçekleştirmektedir. Üretim Departmanındaki deneyimli  tekniker kadro, her üretilen parça için test raporları düzenlemekte ve ‘% 0’ üretim hatası hedefi ile çalışmaktadır.

2 Adet SMD hattı, 2 adet manuel montaj hattı bulunmaktadır.  Kurşunsuz lehimli -ROHS- üretim kapasitesi yüksektir. Test hatları ve test sistemleri sürekli güncellenmekte, üretim kalitesi güncel en üst teknolojik seviyede tutulmaktadır.