MİNİ TRİOVİTA SERİSİ – HAVA TİPİ

Triovita  Mini ve Herkul tipi
Hava Temizleme Sistemleri, her türlü mekanların hava tazelemesini gerçekleştirir.  

Triovita Mini Hava Temizleme Sistemleri, küçük toplantı salonları, penceresiz işletme mekanları, mutfaklar, tuvaletler, sigara içilen odalar, ofis, soyunma ve bebek odaları gibi hava kalitesinin önemli olduğu yerlerde sağlıklı hava yaratılmasında en doğal ve en etkili çözümdür. Aktif Oksijen ( Ozon ) bakterileri öldürüp, kokuları giderdikten sonra yeniden oksijene dönüşerek, düşük hava kalitesini yükseltir ve sağlıklı iç mekan havası sağlar.

Mini Triovita Hava Temizleme Sistemleri

Şık ve ergonomik yapısı ile yer kaplamaz, değişik renkleri ile her mekana yakışır,  fark edilir.
Triovita’nın ürettiği aktif oksijen ( Ozon), havadaki inorganik ve organik molekülleri oksitleyerek etkisiz hale getirir ve ortam dezenfeksiyonunu sağlar. Aktif oksijen ( Ozon ) daha sonra ortam sıcaklığına bağlı olarak 15 – 90 dakika içerisinde yeniden oksijene dönüşmeye başlar. Bu özelliği sayesinde aktif oksijen ( Ozon), diğer dezenfektan maddelerinin aksine geride atık madde bırakmaz, bakterilerden arınmış, sağlıklı ortam yaratır.

Triovita’nın ürettiği aktif Oksijen ( Ozon) 15- 90 dakika sonra oksijene dönüşmeye başlamaktadır. Bu süre içinde bakteri ve kokuları yok etmeye devam etmektedir. Dezenfektasyon özelliğinin verimli devam etmesi açısından, Triovita sürekli çalışmayacak şekilde programlanmıştır.

Teknik Özellikleri :

  Ağırlık650 gr
  Ortam sıcaklığı0 – 50 C arası
  Aktif Oksijen/Ozonçıkışı10- 50 mg/saat
  Elektrik Voltajı12 VDC
   Boyut113 mm X 112 mm X 133 mm
   KullanımUzaktan kumandalı ya da açma/ kapama butonlu
   Ortam büyüklüğü20 – 50 m*2 / 60- 150 m*3

Triovita “Mini” serisi ürünler üzerinde açma/kapamalı ya da ayarlanabilir buton bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı ya da kumandasız olabilir.

Triovita’dan çıkan aktif oksijen(Ozon) ortamı temizledikten sonra kendi özel kokusu hissedilmeye başlanabilir.  Bu seviyede ortamın temizlendiği ve seviyenin düşürülebileceği anlaşılır. Eğer aktif oksijen(Ozon) kokusu rahatsız edici olursa bu durumda Triovita kapatılır, ya da ayarı düşürülür.  Ayarlanma butonu sıfır üzerinde ise o zaman Triovita kapalı demektir.

Uzaktan kumandalı modelinde ayarlama butonunu sıfıra getirmeden hangi seviyede olursa olsun uzaktan kumanda cihazı ile kapatılabilir veya tekrar aynı seviyeden açılabilir.

  • Herhangi bir sarf malzemesi kullanmaz. Kutusundan çıkarılan Triovita elektriğe bağlandığında fonksiyonunu yerine getirmeye başlar.
  • Rutin bakım ve servise ihtiyacı yoktur. Ergonomik tasarımı ile kolayca taşınabilir.
  • Triovita’nın çalışma kısıtlaması yoktur. İstendiğinde 7 gün 24 saat çalıştırılabilir.
  • Triovita Mini Serisi Sistemler 12 VDC ile çalışmaktadır. Kutusunun içinden çıkan adaptörü ile kullanılmalıdır.
  • Saatte 9 Watt elektrik harcamaktadır. 50 metrekareye kadar olan alanlar içindir. Daha büyük mekanlarda, birden fazla adet kullanılarak hava kalitesi kolaylıkla yükseltilebilir.
  • Kurulum ve işletim maliyeti yoktur.